Detail Preteku - Trenčianska regata

  • Údaje
  • Názov
    Trenčianska regata
  • Ročník
    63
  • Mesto
    Trenčín
  • Miesto
    Lodenica KK TTS
  • Organizátor
    Kanoistický klub TTS Trenčín
  • Tech. zabez.
    Kanoistický klub TTS Trenčín
  • Riaditeľ
    Šinka Dušan
  • Zdravot. zabez.
    OÚNZ
  • Druh
    Pohárové, Leto s Kajakom, Verejné
  • Popis trate
    Stojatá resp. mierne tečúca voda, DT okruhy 2 km, 200 m 9 dráh pevný štart
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Rusová Andrea )
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    26.06.2021 - 27.06.2021
  • Porada
    25.06.2021 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    22.06.2021 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Veteráni 200m ,4000m
C2 Veteráni 200m
K1 Veteráni 200m ,4000m
K2 Veteráni 200m
C1 Veteránky 200m ,4000m
C2 Veteránky 200m
K1 Veteránky 200m ,4000m
K2 Veteránky 200m
C1 Muži 200m ,6000m
C2 Muži 200m
K1 Muži 200m ,6000m
K2 Muži 200m
C1 Ženy 200m ,4000m
C2 Ženy 200m
K1 Ženy 200m ,4000m
K2 Ženy 200m
C1 Juniori 200m ,6000m
C2 Juniori 200m
K1 Juniori 200m ,6000m
K2 Juniori 200m
C1 Juniorky 200m ,4000m
C2 Juniorky 200m
K1 Juniorky 200m ,4000m
K2 Juniorky 200m
C1 Kadeti 200m ,4000m
C2 Kadeti 200m
K1 Kadeti 200m ,4000m
K2 Kadeti 200m
C1 Kadetky 200m ,4000m
C2 Kadetky 200m
K1 Kadetky 200m ,4000m
K2 Kadetky 200m
C1 Chlapci 14 200m ,2000m
C2 Chlapci 13+14 200m
K1 Chlapci 14 200m ,2000m
K2 Chlapci 13+14 200m
C1 Dievčatá 14 200m ,2000m
C2 Dievčatá 13+14 200m
K1 Dievčatá 14 200m ,2000m
K2 Dievčatá 13+14 200m
C1 Chlapci 13 200m ,2000m
K1 Chlapci 13 200m ,2000m
C1 Dievčatá 13 200m ,2000m
K1 Dievčatá 13 200m ,2000m
C1 Chlapci 12 200m ,2000m
C2 Chlapci 11+12 2000m
K1 Chlapci 12 200m ,2000m
K2 Chlapci 11+12 2000m
C1 Dievčatá 12 200m ,2000m
C2 Dievčatá 11+12 2000m
K1 Dievčatá 12 200m ,2000m
K2 Dievčatá 11+12 2000m
C1 Chlapci 11 200m ,2000m
K1 Chlapci 11 200m ,2000m
C1 Dievčatá 11 2000m
K1 Dievčatá 11 200m ,2000m
C1 Chlapci 10 2000m
K1 Chlapci 10 200m ,2000m
C1 Dievčatá 10 2000m
K1 Dievčatá 10 200m ,2000m
C1 Chlapci 9 2000m
K1 Chlapci 9 200m ,2000m
C1 Dievčatá 9 2000m
K1 Dievčatá 9 200m ,2000m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Grolmus Matej Hlavný rozhodca rozhodca II.
Kužel Jozef Rozhodca rozhodca II.
Rus Daniel Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Keresztes Róbert Rozhodca rozhodca I.
Rusová Anna Rozhodca rozhodca II.
Stolárik Peter Rozhodca rozhodca I.
Baracuda v0.4, 162.6 ms