Detail Preteku - Pohár SNP

  • Údaje
  • Názov
    Pohár SNP
  • Ročník
    60
  • Mesto
    Piešťany
  • Miesto
    Slňava
  • Organizátor
    Kajak-Kanoe Piešťany
  • Tech. zabez.
    Kajak-Kanoe Piešťany
  • Riaditeľ
    Piešťanský Milan
  • Zdravot. zabez.
    Záchranná zdravotná služba
  • Druh
    Pohárové, Leto s Kajakom, Verejné
  • Popis trate
    Mierne tečúca voda
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Rusová Andrea )
  • Štartovné
    3,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    19.06.2021 - 20.06.2021
  • Porada
    18.06.2021 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    15.06.2021 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Veteráni 500m ,1000m
K1 Veteráni 500m ,1000m
K2 Veteráni 500m ,1000m
K1 Veteránky 500m ,1000m
C1 Muži 500m ,1000m
C2 Muži 500m ,1000m
K1 Muži 500m ,1000m
K2 Muži 500m ,1000m
C1 Ženy 500m ,1000m
C2 Ženy 500m ,1000m
K1 Ženy 500m ,1000m
K2 Ženy 500m ,1000m
C1 Juniori 500m ,1000m
C2 Juniori 500m ,1000m
K1 Juniori 500m ,1000m
K2 Juniori 500m ,1000m
C1 Juniorky 500m ,1000m
C2 Juniorky 500m ,1000m
K1 Juniorky 500m ,1000m
K2 Juniorky 500m ,1000m
C1 Kadeti 500m ,1000m
C2 Kadeti 500m ,1000m
K1 Kadeti 500m ,1000m
K2 Kadeti 500m ,1000m
C1 Kadetky 500m ,1000m
C2 Kadetky 500m ,1000m
K1 Kadetky 500m ,1000m
K2 Kadetky 500m ,1000m
C1 Chlapci 14 500m ,1000m
C2 Chlapci 13+14 500m ,1000m
K1 Chlapci 14 500m ,1000m
K2 Chlapci 13+14 500m ,1000m
C1 Dievčatá 14 500m ,1000m
C2 Dievčatá 13+14 500m ,1000m
K1 Dievčatá 14 500m ,1000m
K2 Dievčatá 13+14 500m ,1000m
C1 Chlapci 13 500m ,1000m
K1 Chlapci 13 500m ,1000m
C1 Dievčatá 13 500m ,1000m
K1 Dievčatá 13 500m ,1000m
C1 Chlapci 12 2000m
C2 Chlapci 11+12 2000m
K1 Chlapci 12 2000m
K2 Chlapci 11+12 2000m
C1 Dievčatá 12 2000m
C2 Dievčatá 11+12 2000m
K1 Dievčatá 12 2000m
K2 Dievčatá 11+12 2000m
C1 Chlapci 11 2000m
K1 Chlapci 11 2000m
C1 Dievčatá 11 2000m
K1 Dievčatá 11 2000m
C1 Chlapci 10 1000m ,2000m
K1 Chlapci 10 1000m ,2000m
K1 Dievčatá 10 1000m ,2000m
K1 Chlapci 9 1000m ,2000m
K1 Dievčatá 9 1000m ,2000m
K1 Dievčatá -9 Nedeľa 200m
K1 Dievčatá -9 Sobota 200m
K1 Chlapci -9 Sobota 200m
K1 Chlapci -9 Nedeľa 200m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Rus Daniel Rozhodca rozhodca II.
Grolmus Matej Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Rusová Anna Rozhodca rozhodca II.
Rus Rastislav Hlavný rozhodca rozhodca II.
Rozsypal Peter Rozhodca rozhodca II.
Roder Ivo Rozhodca rozhodca I.
Petö Juraj Rozhodca rozhodca II.
Baracuda v0.4, 211.6 ms