Detail Preteku - M SR maratón / Jungov memoriál pre mládež - 4.ročník

  • Údaje
  • Názov
    M SR maratón / Jungov memoriál pre mládež - 4.ročník
  • Ročník
  • Mesto
    Štúrovo
  • Miesto
    Lodenica, Ostrihomská 6
  • Organizátor
    TJ Dunaj Štúrovo
  • Tech. zabez.
    TJ Dunaj Štúrovo
  • Riaditeľ
    Kužel Jozef
  • Zdravot. zabez.
    Zdravotník
  • Druh
    Majstrovské, Pohárové, Leto s Kajakom
  • Popis trate
    Veľké kolá po 3,9 km + prenáška, záverečné malé kolo 1 km
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Haviar Michal )
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    18.09.2021 - 18.09.2021
  • Porada
    17.09.2021 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    14.09.2021 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Veteráni 11800m ,12900m
K1 Veteráni 11800m ,12900m
C1 Veteránky 11800m ,12900m
K1 Veteránky 11800m ,12900m
C1 Muži 25800m ,26200m
K1 Muži 29800m ,30100m
C1 Ženy 22600m ,25800m
K1 Ženy 25800m ,26200m
C1 Juniori 19000m ,21500m
K1 Juniori 21500m ,22600m
C1 Juniorky 8200m ,21500m
K1 Juniorky 19000m ,21500m
C1 Kadeti 11800m ,17200m
K1 Kadeti 15400m ,17200m
C1 Kadetky 8200m ,17200m
K1 Kadetky 11800m ,17200m
C1 Chlapci 14 10800m ,12900m
K1 Chlapci 14 11800m ,12900m
C1 Dievčatá 14 7200m ,12900m
K1 Dievčatá 14 10800m ,12900m
C1 Chlapci 13 10800m ,12900m
K1 Chlapci 13 11800m ,12900m
C1 Dievčatá 13 7200m ,12900m
K1 Dievčatá 13 10800m ,12900m
C1 Chlapci 12 2000m
K1 Chlapci 12 2000m
C1 Dievčatá 12 2000m
K1 Dievčatá 12 2000m
C1 Chlapci 11 2000m
K1 Chlapci 11 2000m
C1 Dievčatá 11 2000m
K1 Dievčatá 11 2000m
C1 Chlapci 10 2000m
K1 Chlapci 10 2000m
C1 Dievčatá 10 2000m
K1 Dievčatá 10 2000m
C1 Chlapci 9 2000m
K1 Chlapci 9 2000m
C1 Dievčatá 9 2000m
K1 Dievčatá 9 2000m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Rus Rastislav Delegát
Rusová Anna Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Rus Daniel Rozhodca rozhodca II.
Julény Anton Rozhodca rozhodca I.
Keresztes Róbert Rozhodca rozhodca I.
Stolárik Peter Rozhodca rozhodca I.
Ujváriová Katarína Hlavný rozhodca rozhodca II.
Grolmus Matej Rozhodca rozhodca II.
Baracuda v0.4, 164.0 ms