Detail Preteku - Hargašov memoriál / M-SR maratón

  • Údaje
  • Názov
    Hargašov memoriál / M-SR maratón
  • Ročník
    79
  • Mesto
    Bratislava
  • Miesto
    Zemník
  • Organizátor
    Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava
  • Tech. zabez.
    Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava
  • Riaditeľ
    Mičušík Matej
  • Zdravot. zabez.
    Zdravotník
  • Druh
    Majstrovské, Pohárové, Leto s Kajakom, Verejné
  • Popis trate
    Jazero - stojatá voda, M-SR maratón trate podľa pravidiel. Chlapci/Dievčatá 9-12 rokov 2000 m, do 8 rokov - 200m.
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Haviar Michal )
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    07.09.2024 - 07.09.2024
  • Porada
    06.09.2024 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    03.09.2024 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Veteráni 8200m
K1 Veteráni 11800m
C1 Veteránky 8200m
K1 Veteránky 11800m
C1 Muži 26200m
K1 Muži 29800m
C1 Ženy 15400m
K1 Ženy 26200m
C1 Juniori 19000m
K1 Juniori 22600m
C1 Juniorky 11800m
K1 Juniorky 19000m
C1 Kadeti 11800m
K1 Kadeti 15400m
C1 Kadetky 8200m
K1 Kadetky 11800m
C1 Chlapci 14 10800m
K1 Chlapci 14 11800m
C1 Dievčatá 14 7200m
K1 Dievčatá 14 10800m
C1 Chlapci 13 10800m
K1 Chlapci 13 11800m
C1 Dievčatá 13 7200m
K1 Dievčatá 13 10800m
C1 Chlapci 12 2000m
K1 Chlapci 12 2000m
C1 Dievčatá 12 2000m
K1 Dievčatá 12 2000m
C1 Chlapci 11 2000m
K1 Chlapci 11 2000m
C1 Dievčatá 11 2000m
K1 Dievčatá 11 2000m
C1 Chlapci 10 2000m
K1 Chlapci 10 2000m
C1 Dievčatá 10 2000m
K1 Dievčatá 10 2000m
C1 Chlapci 9 2000m
K1 Chlapci 9 2000m
C1 Dievčatá 9 2000m
K1 Dievčatá 9 2000m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Rus Rastislav Delegát
Rozsypal Peter Hlavný rozhodca rozhodca II.
Haviar Michal Zástupca hl. rozhodcu rozhodca IIe.
Kadlečková Karin Rozhodca rozhodca II.
Malatinec Miroslav Rozhodca rozhodca II.
Trakalová Tatiana Rozhodca rozhodca I.
Rusová Dominika Rozhodca rozhodca I.
Lachkovič Rudolf Rozhodca rozhodca II.
Rus Daniel Rozhodca rozhodca II.
Libová Emma Rozhodca rozhodca I.
Julény Anton Rozhodca rozhodca II.
Studená Soňa Rozhodca rozhodca II.
Baracuda v0.4, 164.4 ms