Detail Preteku - M-SR krátke trate

  • Údaje
  • Názov
    M-SR krátke trate
  • Ročník
    2022
  • Mesto
    Bratislava
  • Miesto
    Zemník
  • Organizátor
    Slovenská kanoistika
  • Tech. zabez.
    Slovenská kanoistika
  • Riaditeľ
    Bergendi Boris
  • Zdravot. zabez.
    Zdravotník
  • Druh
    Majstrovské
  • Popis trate
    Albano
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Rusová Andrea )
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    05.08.2022 - 07.08.2022
  • Porada
    04.08.2022 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    01.08.2022 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Veteráni 200m ,500m ,1000m
C2 Veteráni 200m ,500m ,1000m
K1 Veteráni 200m ,500m ,1000m
K2 Veteráni 200m ,500m ,1000m
K4 Veteráni 200m ,500m
K1 Veteránky 200m ,500m ,1000m
K2 Veteránky 200m ,500m ,1000m
K4 Veteránky 200m ,500m
C1 Muži 200m ,500m ,1000m
C2 Muži 200m ,500m ,1000m
C4 Muži 200m ,500m
K1 Muži 200m ,500m ,1000m
K2 Muži 200m ,500m ,1000m
K4 Muži 200m ,500m
C1 Ženy 200m ,500m ,1000m
C2 Ženy 200m ,500m
K1 Ženy 200m ,500m ,1000m
K2 Ženy 200m ,500m ,1000m
K4 Ženy 200m ,500m
C1 Juniori 200m ,500m ,1000m
C2 Juniori 200m ,500m ,1000m
C4 Juniori 200m ,500m
K1 Juniori 200m ,500m ,1000m
K2 Juniori 200m ,500m ,1000m
K4 Juniori 200m ,500m
C1 Juniorky 200m ,500m ,1000m
C2 Juniorky 200m ,500m
K1 Juniorky 200m ,500m ,1000m
K2 Juniorky 200m ,500m ,1000m
K4 Juniorky 200m ,500m
C1 Kadeti 200m ,500m ,1000m
C2 Kadeti 200m ,500m ,1000m
C4 Kadeti 200m ,500m
K1 Kadeti 200m ,500m ,1000m
K2 Kadeti 200m ,500m ,1000m
K4 Kadeti 200m ,500m
C1 Kadetky 200m ,500m ,1000m
C2 Kadetky 200m ,500m
K1 Kadetky 200m ,500m ,1000m
K2 Kadetky 200m ,500m ,1000m
K4 Kadetky 200m ,500m
C1 Chlapci 14 200m ,500m ,1000m
C2 Chlapci 13+14 200m ,500m
C4 Chlapci 13+14 500m
K1 Chlapci 14 200m ,500m ,1000m
K2 Chlapci 13+14 500m ,1000m
K4 Chlapci 13+14 500m
C1 Dievčatá 14 200m ,500m
K1 Dievčatá 14 200m ,500m ,1000m
K2 Dievčatá 13+14 200m ,500m
K4 Dievčatá 13+14 500m
C1 Chlapci 13 200m ,500m ,1000m
K1 Chlapci 13 200m ,500m ,1000m
C1 Dievčatá 13 200m ,500m
K1 Dievčatá 13 200m ,500m ,1000m
C1 Chlapci 12 2000m
C2 Chlapci 11+12 2000m
K1 Chlapci 12 2000m
K2 Chlapci 11+12 2000m
C1 Dievčatá 12 2000m
C2 Dievčatá 11+12 2000m
K1 Dievčatá 12 2000m
K2 Dievčatá 11+12 2000m
C1 Chlapci 11 2000m
K1 Chlapci 11 2000m
C1 Dievčatá 11 2000m
K1 Dievčatá 11 2000m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Mrva Vladimír Delegát
Bielik Martin Hlavný rozhodca rozhodca IIe.
Rus Rastislav Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Studená Soňa Rozhodca rozhodca I.
Čižnár Ondrej Rozhodca rozhodca I.
Kužel Jozef Rozhodca rozhodca II.
Rus Daniel Rozhodca rozhodca II.
Šuhajda Michal Rozhodca rozhodca II.
Rusová Anna Rozhodca rozhodca II.
Malatinec Miroslav Rozhodca rozhodca II.
Ujvári Ladislav Rozhodca rozhodca I.
Kadlečková Karin Rozhodca rozhodca I.
Baracuda v0.4, 218.2 ms