• Údaje
  • Názov
    Veľká cena Komárna
  • Ročník
    62
  • Mesto
    Komárno
  • Miesto
    Stredisko kanoistiky Komárno
  • Organizátor
    Kajak & kanoe klub Komárno
  • Tech. zabez.
    Bukovský Tibor, Vlček Eugen, Szonyi Juraj, Náhlik Pavol, Mádel Michal
  • Riaditeľ
    Broczký Ladislav
  • Zdravot. zabez.
    Červený kríž Komárno
  • Druh
    Leto s Kajakom, Verejné
  • Popis trate
    Mierne tečúca voda
  • Časomiera
    Slovenská kanoistika (A. Rusová)
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    06.09.2020 - 06.09.2020
  • Porada
    05.09.2020 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    02.09.2020 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Veteráni 5000m
C2 Veteráni 5000m
K1 Veteráni 5000m
K2 Veteráni 5000m
C1 Veteránky 5000m
C2 Veteránky 5000m
K1 Veteránky 5000m
K2 Veteránky 5000m
C1 Muži 5000m
C2 Muži 5000m
K1 Muži 5000m
K2 Muži 5000m
C1 Ženy 5000m
C2 Ženy 5000m
K1 Ženy 5000m
K2 Ženy 5000m
C1 Juniori 5000m
C2 Juniori 5000m
K1 Juniori 5000m
K2 Juniori 5000m
C1 Juniorky 5000m
C2 Juniorky 5000m
K1 Juniorky 5000m
K2 Juniorky 5000m
C1 Kadeti 5000m
C2 Kadeti 5000m
K1 Kadeti 5000m
K2 Kadeti 5000m
C1 Kadetky 5000m
C2 Kadetky 5000m
K1 Kadetky 5000m
K2 Kadetky 5000m
C1 Chlapci 14 5000m
C2 Chlapci 13+14 5000m
K1 Chlapci 14 5000m
K2 Chlapci 13+14 5000m
C1 Dievčatá 14 5000m
C2 Dievčatá 13+14 5000m
K1 Dievčatá 14 5000m
K2 Dievčatá 13+14 5000m
C1 Chlapci 13 5000m
K1 Chlapci 13 5000m
C1 Dievčatá 13 5000m
K1 Dievčatá 13 5000m
C1 Chlapci 12 2000m
C2 Chlapci 11+12 2000m
K1 Chlapci 12 2000m
K2 Chlapci 11+12 2000m
C1 Dievčatá 12 2000m
C2 Dievčatá 11+12 2000m
K1 Dievčatá 12 2000m
K2 Dievčatá 11+12 2000m
C1 Chlapci 11 2000m
K1 Chlapci 11 2000m
C1 Dievčatá 11 2000m
K1 Dievčatá 11 2000m
C1 Chlapci 10 2000m
K1 Chlapci 10 2000m
C1 Dievčatá 10 2000m
K1 Dievčatá 10 2000m
C1 Chlapci 9 2000m
K1 Chlapci 9 2000m
C1 Dievčatá 9 2000m
K1 Dievčatá 9 2000m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Rozsypal Peter Hlavný rozhodca rozhodca II.
Rus Rastislav Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Rusová Andrea Rozhodca rozhodca IIe.
Rus Daniel Rozhodca rozhodca II.
Keresztes Róbert Rozhodca
Julény Anton Rozhodca rozhodca II.
Rusová Anna Rozhodca rozhodca II.
Baracuda v0.4, 114.3 ms