Časový Harmonogram na Pohár Slávie UK - Memoriál Jána Matochu

Hľadaj pretekára / klub



Zadajte meno alebo priezvisko alebo skratku klubu.
# Disciplína Typ Deň Čas Postupový kľúč Rozpis Výsledky Photofinish Video
09.09.2023 - Sobota
1 K1 Kadeti 2000 F Sobota 10:00 Rozpis Výsledky
2 K2 Kadetky 2000 F Sobota 10:02 Rozpis Výsledky
3 K2 Dievčatá 11+12 2000 F Sobota 10:04 Rozpis Výsledky
4 C2 Chlapci 13+14 2000 F Sobota 10:06 Rozpis Výsledky
5 K1 Juniori 2000 F Sobota 10:20 Rozpis Výsledky
6 K1 Chlapci 12 2000 F Sobota 10:22 Rozpis Výsledky
7 K1 Muži 2000 F Sobota 10:38 Rozpis Výsledky
8 K1 Chlapci 10 2000 F Sobota 10:40 Rozpis Výsledky
9 K1 Juniorky 2000 F Sobota 11:00 Rozpis Výsledky
10 K2 Ženy 2000 F Sobota 11:00 Rozpis Výsledky
11 C1 Kadeti 2000 F Sobota 11:02 Rozpis Výsledky
12 C1 Chlapci 12 2000 F Sobota 11:04 Rozpis Výsledky
13 C1 Chlapci 11 2000 F Sobota 11:04 Rozpis Výsledky
35 C1 Dievčatá 12 2000 F Sobota 11:04 Rozpis Výsledky
14 K1 Veteráni 2000 F Sobota 11:20 Rozpis Výsledky
15 C1 Kadetky 2000 F Sobota 11:22 Rozpis Výsledky
16 C1 Juniori 2000 F Sobota 11:22 Rozpis Výsledky
17 K1 Chlapci 11 2000 F Sobota 11:24 Rozpis Výsledky
18 K1 Chlapci 13 2000 F Sobota 11:40 Rozpis Výsledky
19 K1 Dievčatá 14 2000 F Sobota 11:42 Rozpis Výsledky
20 K1 Chlapci 14 2000 F Sobota 11:56 Rozpis Výsledky
21 K1 Dievčatá 9 2000 F Sobota 11:58 Rozpis Výsledky
22 K1 Dievčatá 13 2000 F Sobota 12:16 Rozpis Výsledky
23 K1 Dievčatá 11 2000 F Sobota 12:18 Rozpis Výsledky
30 K2 Dievčatá 13+14 2000 F Sobota 14:00 Rozpis Výsledky
26 K1 Dievčatá 12 2000 F Sobota 14:02 Rozpis Výsledky
28 K1 Kadetky 2000 F Sobota 14:20 Rozpis Výsledky
29 C1 Chlapci 14 2000 F Sobota 14:22 Rozpis Výsledky
31 K2 Chlapci 11+12 2000 F Sobota 14:36 Rozpis Výsledky
27 K1 Chlapci 9 2000 F Sobota 14:38 Rozpis Výsledky
32 K1 Dievčatá 10 2000 F Sobota 14:40 Rozpis Výsledky
33 K2 Juniori 2000 F Sobota 15:00 Rozpis Výsledky
34 C1 Chlapci 13 2000 F Sobota 15:02 Rozpis Výsledky
36 K2 Kadeti 2000 F Sobota 15:24 Rozpis Výsledky
37 K2 Chlapci 13+14 2000 F Sobota 15:26 Rozpis Výsledky
38 C1 Juniorky 2000 F Sobota 15:28 Rozpis Výsledky
39 C1 Muži 2000 F Sobota 15:40 Rozpis Výsledky
40 C1 Veteráni 2000 F Sobota 15:40 Zrušený
41 K2 Muži 2000 F Sobota 15:54 Rozpis Výsledky
42 K2 Veteráni 2000 F Sobota 15:54 Zrušený
43 K1 Ženy 2000 F Sobota 16:06 Rozpis Výsledky
44 K1 Veteránky 2000 F Sobota 16:06 Rozpis Výsledky
Vygenerované: 05.12.2023 - 00:49:21
Baracuda v0.4, 101.8 ms