Časový Harmonogram na Rozlúčkové preteky Zoznam
# | Disciplína | Typ | Deň | Čas | Postupový kľúč | Rozpis | Výsledky | Photofinish | Video | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.10.2019 - Sobota | ||||||||||
1 | K1 Chlapci 12 2000 | F | Sobota | 10:01 | Rozpis | Výsledky | ||||
2 | K1 Dievčatá 14 2000 | F | Sobota | 10:04 | Rozpis | Výsledky | ||||
3 | K1 Chlapci 13 2000 | F | Sobota | 10:09 | Rozpis | Výsledky | ||||
4 | K1 Chlapci 14 2000 | F | Sobota | 10:26 | Rozpis | Výsledky | ||||
5 | K1 Dievčatá 13 2000 | F | Sobota | 10:27 | Rozpis | Výsledky | ||||
6 | K1 Dievčatá 11 2000 | F | Sobota | 10:32 | Rozpis | Výsledky | ||||
7 | C1 Dievčatá 14 2000 | F | Sobota | 10:34 | Rozpis | Výsledky | ||||
8 | C1 Chlapci 14 2000 | F | Sobota | 10:38 | Rozpis | Výsledky | ||||
9 | C1 Chlapci 12 2000 | F | Sobota | 10:40 | Zrušený | |||||
10 | C1 Dievčatá 11 2000 | F | Sobota | 10:42 | Zrušený | |||||
11 | K1 Chlapci 11 2000 | F | Sobota | 10:44 | Rozpis | Výsledky | ||||
12 | C1 Chlapci 13 2000 | F | Sobota | 10:50 | Rozpis | Výsledky | ||||
13 | C1 Dievčatá 13 2000 | F | Sobota | 10:52 | Zrušený | |||||
14 | K1 Dievčatá 10 2000 | F | Sobota | 10:53 | Rozpis | Výsledky | ||||
15 | C1 Kadeti 2000 | F | Sobota | 11:00 | Rozpis | Výsledky | ||||
16 | K1 Dievčatá 12 2000 | F | Sobota | 11:13 | Rozpis | Výsledky | ||||
17 | K1 Kadeti 2000 | F | Sobota | 11:17 | Rozpis | Výsledky | ||||
18 | K1 Juniorky 4000 | F | Sobota | 11:19 | Rozpis | Výsledky | ||||
34 | K1 Veteránky 4000 | F | Sobota | 11:19 | Rozpis | Výsledky | ||||
19 | K1 Juniori 4000 | F | Sobota | 11:35 | Rozpis | Výsledky | ||||
20 | K1 Kadetky 2000 | F | Sobota | 11:38 | Rozpis | Výsledky | ||||
21 | C1 Juniori 4000 | F | Sobota | 11:39 | Rozpis | Výsledky | ||||
22 | C1 Juniorky 4000 | F | Sobota | 11:42 | Zrušený | |||||
23 | C1 Kadetky 2000 | F | Sobota | 11:50 | Zrušený | |||||
24 | K1 Chlapci 9 2000 | F | Sobota | 11:53 | Rozpis | Výsledky | ||||
25 | K3 11-12 štafety K1CH-K1D-K1CH 1000 | F | Sobota | 13:18 | Rozpis | Výsledky | ||||
26 | K3 13-14 štafety K1CH-K1D-K1CH 1000 | F | Sobota | 13:52 | Rozpis | Výsledky | ||||
27 | C1 Dievčatá 12 2000 | F | Sobota | 14:08 | Zrušený | |||||
28 | K1 Chlapci 10 2000 | F | Sobota | 14:10 | Rozpis | Výsledky | ||||
29 | C1 Chlapci 11 2000 | F | Sobota | 14:15 | Zrušený | |||||
30 | K1 Muži 4000 | F | Sobota | 14:18 | Rozpis | Výsledky | ||||
33 | K1 Veteráni 4000 | F | Sobota | 14:19 | Rozpis | Výsledky | ||||
31 | C1 Muži 4000 | F | Sobota | 14:25 | Zrušený | |||||
32 | K1 Ženy 4000 | F | Sobota | 14:28 | Zrušený | |||||
35 | C1 Veteráni 4000 | F | Sobota | 14:45 | Zrušený |
Vygenerované: 18.04.2024 - 13:08:27
Baracuda v0.4, 119.3 ms